کرکره برقی | علاوه بر امنیت، آسایش و ظاهری زیبا، صرفه جویی در فضای پارکینگ را برای شما به ارمغان می آورد.

کرکره اتوماتیک ( درب کرکره ای اتوماتیک ) نوعی از کرکره می باشد که به وسیله موتور و با استفاده از قدرت برق عمل کرده و در محور عمودی ریلی بالا و پایین می رود.

با استفاده از کنترل از راه دور(ریموت) به راحتی می توان باز و بسته کرد و دیگر مثل قدیم نیاز به قدرت دست و استفاده از نیروی انسانی ندارد.

کرکره اتوماتیک مناسب برای پارکینگ مسکونی، مراکز اداری وتجاری، سوله ها، مراکز صنعتی و حفاظ پنجره ها می باشد.

مزیت اصلی کرکره اتوماتیک ( درب کرکره ای اتوماتیک ) فراهم کردن آسایش و راحتی کاربران است.

مزیت های کرکره های برقی نسبت به نوع سنتی و قدیمی

 1. کرکره برقی |  کرکره های اتوماتیک، به دلیل تنوع در طرح های مختلف باعث زیبایی و آراستگی پارکینگ منازل و يا فروشگاه می شود.
 2.  به راحتي قابل شستشو مي باشد.
 3.  تنوع رنگی کرکره های اتوماتیک برخلاف کرکره های سنتی بسیار زیاد است تا آنجایی که می توان در دکوراسیون فروشگاه یک هارمونی چشم نواز ایجاد کرد.
 4. کرکره های برقی از امنیت بیشتری نسبت به کرکره های سنتی برخوردار است و به آساني نمی توان آن را خراب کرد.
 5. کار با کرکره های اتوماتیک به مراتب راحت تر است زیرا نيازی به قفل کردن ندارد.
 6.  مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف می باشد.
 7.  قابلیت باز و بسته شدن دستی در صورت قطع برق را دارد.
 8. استفاده نکردن از نیروی انسانی و باز و بسته شدن با ریموت

کرکره برقی

..

درب اتوماتیک پارکینگ امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و تقریبا در هر ساختمانی می‌توانیم آنها را پیدا کنیم. امروزه با توجه به فکر ارتقای امنیت ورودی موردنظر اکثر یا حتی میتوان گفت تمام درب های که در پارکینگ ها استفاده میشوند اتوماتیک هستند تا با این کار بسیاری از ضعف های سیستم امنیتی ساختمان برطرف شود.

درب‌های پارکینگ در انواع یک لنگه، دولنگه، کشویی، زیر سقفی و لولایی که براساس نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از متداولترین درب های اتوماتیک، درب اتوماتیک لولایی می باشد که برای ورودی های صنعتی و خانگی استفاده میشود. نیاز زیاد مردم به درب اتوماتیک لولایی کمپانی ها را بر آن داشته است تا در زمینه تولید و طراحی انواع مختلف از درب های اتوماتیک اقدام کنند و به بازار عرضه دهند.

می‌توان هر کدام از درب‌های پارکینگ را با استفاده از جک‌های باز و بسته کننده درب و نصب قطعات کنترلی تبدیل به درب اتوماتیک پارکینگ کرد. درب‌های پارکینگ بخاطر داشتن اندازه بزرگ، وزن زیادی هم دارند؛

و برای افراد کم‌توان و سالمندان، باز و بسته کردن آنها سخت است. در صورت استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ این مشکل برطرف خواهد شد؛ و تنها با فشردن یک دکمه می‌توان درب را باز یا بسته کرد.

..

کرکره اتوماتیک پارکینگی از نظر هماهنگی با نما و محیط از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورت لزوم اگر پارکینگ نیاز به نور دارد. میتوان از تیغه های پانچدار و یا پلیکربنات به صورت ترکیبی استفاده نمود. بهترین حالت قرار گرفتن موتور، داخل ساختمان است.

و اگر امکان نصب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی در داخل ساختمان نباشد. حتماً باید از پوششی مناسب جهت رول و موتور استفاده کرد. تا رول و موتور از امکان دسترسی و یا شرایط نامساعد آب و هوایی و … در امان بماند.

با توجه به اینکه موتور ساید از لحاظ توانایی و قدرت در بالاترین سطح موتورهای کرکره اتوماتیک قرار دارد در پارکینگ هایی با تراکم واحدی خیلی زیاد و تردد. بالا حتماً باید از کرکره ٌاتوماتیک پارکینگی با موتور ساید استفاده شود. همچنین موتورهای توبولار برای تردد متوسط و کم مناسب می باشند. استفاده از مرکز کنترل هوشمند و بکارگیری چشمی مادون قرمز و فلاشر امنیت بیشتر را در این نوع از کرکره ها تضمین می کند.

مزایای نصب درب اتوماتیک پارکینگ و انواع آن

کرکره برقی  | تبدیل درب‌های قدیمی و یا نصب درب اتوماتیک پارکینگ جدید مزایای دیگری نیز دارد؛ و صرف هزینه را برای آنها مقرون‌ به‌ صرفه خواهد کرد. از دیگر مزایای آنها ایمنی بالاتر این درب‌ها نسبت به انواع قدیمی درب‌های پارکینگ است. درب اتوماتیک پارکینگ اگر مانعی را سر راه خود تشخیص دهد.

بطور اتوماتیک به حرکت خود ادامه نخواهد داد. و دوباره باز می‌شود؛ که این کار از خسارت‌های وارد شده به خودرو و افراد خواهد کاست. از طرف دیگر درب اتوماتیک پارکینگ در مواقعی که اوضاع جوی نامناسب است. و باد و باران پیاده شدن از خودرو را مشکل می‌کند می‌تواند. به کمک شما آمده و با استفاده از یک دکمه درب را باز کرده و یا ببندید.

..

انواع مختلف درب اتوماتیک پارکینگ از اندازه‌های کوچک تا خیلی بزرگ برای مصارف مختلف وجود دارند. درب پارکینگ یک لنگه برای جاهایی کاربرد دارد. که تنها یک خودرو از آن عبور می‌کند؛ و فضای کافی برای باز و بسته شدن درب موجود باشد. این نوع درب اتوماتیک پارکینگ اگر در اندازه بزرگ ساخته شود.

علاوه بر جک قویتر مدت زمان باز و بسته شدن آن هم بالاتر خواهد بود. برای پارکینگ‌هایی که فضای ورود و خروج بزرگی دارند؛ از درب اتوماتیک پارکینگ دولنگه استفاده می‌شود. درب دولنگه فضای زیادی را اشغال نکرده و با استفاده از جک‌های کوچک‌تر، سرعت باز و بسته شدن بیشتری هم دارند.

ویژگی ها:

 • استفاده بهینه از حداکثر فضای داخل پارکینگ
 • ایجاد و افزایش امنیت در ساختمان
 • عملکرد آسان در باز و بسته شدن توسط ریموت، کلید یا وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه
 • کارکرد بیصدا به دلیل استفاده از تیغه های فومدار به خصوص در ساختمان و پارکینگ های جنوبی
 • زیبایی منحصر به فرد و انطباق با تمامی نماهای ساختمان همراه با طیف رنگ گسترده

مزیت های درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای نسبت به نوع سنتی آن

1.   درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای ، به دلیل تنوع در طرح و رنگ و مدل باعث آراستگی و زیبایی پارکینگ فروشگاه ها یا منازل مسکونی می شود.
2.  این نوع از درب های اتوماتیک قابلیت شستشو راحت و آسان را دارند.
3.   تنوع رنگی درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای برخلاف سایر کرکره های اتوماتیک و سنتی بسیار بالا است. تا آنجایی که می شود. در دکوراسیون منازل مسکونی و فروشگاه ها یک هارمونی خاص و چشم گیر ایجاد کرد.

4.  درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای از امنیت بالاتری نسبت به دیگر کرکره ها یا کرکره های سنتی برخوردار می باشد. که به آسانی نمی توان آن را تخریب کرد.
5.  کار با درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای به مراتب از دیگر انواع آن راحت تر است. زیرا دیگر نیازی به قفل کردن آن نیست.
6.   این نوع از درب ها برای شرایط آب و هوایی مختلف مناسب می باشد.
7.   دارای قابلیت باز و بسته شدن به صورت دستی در مواقع قطعی برق.
8.  عدم استفاده از نیروی انسانی برای باز و بسته شدن درب.

کرکره برقی

کرکره برقی

برای انتخاب درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای باید به سه مورد توجه داشت:
•  ابعاد درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای و انتخاب تیغه ای مناسب از نظر کم صدا بودن تیغه کرکره ، ساختار فنی و زیبایی ظاهر کرکره پارکینگ.
•  تعداد خودروهایی که درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای تردد می کنند را باید در انتخاب موتور کرکره دخیل کرد که انتخاب مناسبی داشته باشید.
•  زمان انتخاب درب اتوماتیک باید به سنسور فتوسل و دیگر تجهیزات ایمنی مورد نیاز نیز توجه کنید.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

01132355616

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *