پنجره ثابت یا فیکس | با توجه به میزان متنوع بودن مدل‌‌های پنجره upvc امروزه می‌توان انواع مختلفی از آن‌ها را با اندازه‌های گوناگون تهیه نمود که با دکور منزل شما هماهنگی لازم را داشته باشد. و همچنین هر کدام دارای کارایی خاصی می‌باشند. پنجره دوجداره ثابت upvc، معمولا در مکان‌هایی استفاده می‌شود که فقط نیاز به نورگیر داشته باشد.

باید توجه داشت که این نوع پنجره‌ها در جایی استفاده می‌شود که امکان تمیز کردن پنجره‌ها، از بیرون وجود داشته باشد. در غیر این صورت جهت تمیز کردن شیشه‌ها باید از پنجره‌های دارای بازشو استفاده کرد.

پنجره upvc ثابت یا فیکس، بدون بازشو می‌باشد و هیچگونه لنگه‌ای برای باز شدن ندارد. این نوع پنجره یکی از پرکاربردترین و مناسب ترین پنجره‌های دوجداره می‌باشد. و به دلیل اینکه ثابت است در آن از یراق آلات استفاده نمی‌شود و در مقایسه با دیگر انواع پنجره‌های دوجداره upvc در کاهش آلودگی صوتی تاثیر زیادی دارد.

 

از دیگر مزایای پنجره upvc ثابت این است که می‌توان در این لنگه ها از ابعاد بزرگتری از شیشه‌ها استفاده کرد چرا که محدودیت وزنی لنگه‌های متحرک را نداشته و شما می‌توانید قاب‌ها را در ابعاد بزرگتری داشته باشد که بهترین میزان دید را بدون مزاحمت فریم برای شخص ایجاد می‌کند. همچنین با توجه به ساختاری که دارد عایق بسیار مناسبی در برابر حرارت و گرد و غبار می‌باشد.

.

.

پنجره ثابت یا فیکس

پنجره ثابت

کاربرد پنجره دوجداره ثابت

این مدل پنجره دوجداره upvc را می‌توان از پر مصرف‌ترین نوع پنجره دوجداره upvc نام برد. زیرا در تمامی مدل‌های ترکیبی استفاده می‌گردد و به دلیل ثابت بودن آن در نواحی نورده به صورت دیواره نیز کاربرد دارد. برخی از کاربردهای پنجره upvc ثابت :

  • پنجره upvc ثابت در ترکیب تک حالته
  • پنجره upvc ثابت در آلاچیق، مجوطه گلخانه، بالکن و پاسیو
  • پنجره upvc ثابت در پوشش‌های سقفی
  • فریم پنجره upvc ثابت در لنگه درب‌های ثابت
  • و …

 

نصب پنجره دوجداره ثابت upvc

نصب پنجره دوجداره ثابت upvc موجب می‌شود جریان هوایی صورت نگیرد، چون از هیچ طرفی باز نمی‌شوند و هیچ گونه دستگیره‌ای ندارد. شما می‌توانید با نصب این نوع پنجره اتاق را روشن تر کرده و دید بیشتری به بیرون داشته باشید، همیشه و همه جا به تهویه هوا نیاز نیست.

در برخی فضاها فقط به روشنایی و نور احتیاج دارید، در چنین شرایطی بهترین انتخاب شما پنجره‌های ثابت upvc هستند که نور کافی عبور می دهند، عایق بسیار مناسبی هستند و هزینه مناسبی هم دارند. در این نوع پنجره می توان از شیشه‌های بزرگتری نسبت به سایر پنجره‌ها استفاده کرد، وزن شیشه تنها روی چارچوب بوده و مشکلات افتادگی را نخواهد داشت.

 

مهمترین ویژگی پنجره upvc که اصطلاحا به آن پنجره فیکس گفته می شود آن است. که فاقد لنگه برای باز شدن است. این مدل پرکاربردترین نوع پنجره دو جداره است و به صورت ثابت نصب می شود. به دلیل آنکه فاقد بازشو است از یراق آلات در طراحی آن استفاده نمی شود.

عایق بودن در برابر رطوبت و همچنین نوردهی خوب کاربرد آن را برای گلخانه ها بسیار مناسب می سازد. به همین دللی در پوشش سقفی  گلخانه ها اغلب از این نوع پنجره استفاده می شود.

از آنجایی که این پنجره باز نمی شود. شاید این تصور برای شما پیش بیاید که به لحاظ تنوع دارای محدودیت است. اما باید بگویم که این مدل پنجره به لحاظ رنگ و طرح پروفیل از تنوع زیادی برخوردار است. همین دو فاکتور کافی است تا شما بتوانید. با توجه به نمای ساختمان خود، جلوه های بسیار زیبا و متفاوتی را ایجاد کنید.

.

.

پنجره ثابت یا فیکس

پنجره ثابت یا فیکس

.

قیمت پنجره دوجداره ثابت

لنگه‌های ثابت به سبب سادگی در مکانیسم تولید و دارا نبودن. لولاها و دستگیره‌ها دارای قیمت کمتری نسبت به لنگه‌های متحرک می‌باشند. در این مدل از پنجره‌ها به دلیل استفاده. از یک قاب پروفیل ثابت، میزان پروفیل مصرفی در آن نیز کمتر از پنجره بازشو می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت با شماره‌های مندرج شده در سایت تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

01132355616

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *