پنجره کلنگی upvc را با عنوان  tilt upvc window و یا لولایی هم نام می‌برند. این محصول قابلیت باز شدن از سمت بالا و یا پایین و همچنین رو به داخل و یا خارج محل را دارد. این موضوع با توجه به جهت نصب پنجره متغیر خواهد بود. لذا باید توجه داشت که به هر صورت که این پنجره را نصب می‌کنید، تنها در همان جهت امکان باز شدن آن وجود دارد. این نوع  از پنجره‌ها اکثرا برای سرویس‌های بهداشتی و راه پله‌ها استفاده می‌کنند. به جهت امکان ورود نور و تهویه هوا می‌توانید آنها را در هر محلی که نور یا تهویه هوا نیاز دارد نصب کنید. پنجره‌های کلنگی دارای ابعاد مختلفی بوده‌اند از این جهت بسیار منعطف می‌باشد. قیمت مناسب محصول و استفاده از بهترین مواد اولیه در این محصول آن را به یکی از برترین محصولات یو پی وی سی تبدیل کرده است.

پنجره کلنگی upvc

پنجره کلنگی upvc

همانطور که در بالا هم گفته شده این نوع پنجره، قابلیت این را دارد که از چهار جهت باز شود. البته باید در انتخاب جهت بسیار هوشمندانه عمل کنید. چرا که تغییر جهت باز شدن آن نیازمند کار تخصصی یک نصاب بوده و خودتان نمی‌توانید این کار انجام دهید. البته این موضوع نباید شما را چندان نگران کند. چرا که یک نصاب حرفه‌ای می‌تواند به سرعت این کار را برای شما انجام دهد. البته این موضوع در نوع دو حالته آن دیگر وجود نخواهد داشت. درصورتی که ممکن است بخواهید پنجره را از دو جهت باز کنید می‌توانید. از پنجره کلنگی دو حالته استفاده کنید. سیستم بازشوی این نوع پنجره‌ها بسیار قدرتمند بوده و می‌تواند. به خوبی وزن پنجره‌ها را تحمل کند. و در طول زمان هیچ تغییری را در کیفیت مشاهده نخواهید کرد. این پنجره‌ها برای مکان‌هایی که نیاز به دید بیرون داشته باشند مورد استفاده قرار نمی‌گیرند

کاربردهای پنجره کلنگی upvc

پنجره کلنگی معمولا تنها برای مکان‌هایی به کار می‌رود. که تنها نیاز به تهویه و عبور هوا وجود دارد. به همین منظور بیشتر از این پنجره‌ها در مکان‌هایی مثل راه پله‌ها، سرویس‌های بهداشتی و حمام، آشپزخانه و یا هر مکان دیگری که نیاز به هوا دارد استفاده می‌شوند. این پنجره‌ها به شما امکان این را می‌دهند که هم بتوانید تهویه هوا داشته باشید و هم محلی برای نورگیری.

انواع پنجره کلنگی upvc

پنجره‌های کلنگی در انواع مختلفی موجود می‌باشد. از جمله این انواع می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پنجره کلنگی تک حالته : این پنجره‌ها تنها از یک جهت (در یک حالت) قابل باز و بسته شدن می‌باشند.
  • پنجره کلنگی دو حالته : این نوع پنجره‌های کلنگی قابلیت دارند تا بتوانند آنها را در دو جهت باز و بسته کنید.
  • پنجره کلنگی کشویی : این پنجره‌ها قابلیت باز شدن هردو نوع پنجره‌های کلنگی و پنجره‌های کشویی را یکجا دارند.

دستگیره پنجره کلنگی upvc

دستگیره پنجره‌های کلنگی در دو حالت قرار می‌گیرند. به این صورت که در این حالت پنجره شما قفل بوده و درحالت دیگر می‌توانید آن را باز کنید. البته این موضوع تنها برای نوع تک حالته می‌باشد و ممکن است بر اساس نوع پنجره کلنگی این موضوع متفاوت باشد. جنس مواد بکار رفته در دستگیره بسیار مهم می‌باشد، چرا که در اثر تماس مستقیم و همیشگی با شما بوده و باید بتواند فشار وارد شده از سوی دست را به خوبی تحمل کند.

پنجره کلنگی upvc

پنجره کلنگی upvc

مزایای پنجره کلنگی upvc

  • امکان تهویه هوای محل مورد استفاده
  • نصب سریع و آسان قابلیت تعویض و تعمیر
  • امکان تغییر جهت باز شدن پنجره
  • نورگیری محل مورد استفاده
  • استفاده از بالاترین کیفیت یراق آلات

 

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

01132355616

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *