09125227706

32355616 - 011

  

رول گیتور ( فولادی)

کرکره رول گیتر
 
کرکره رول گیتر یکی از امن ترین کرکره برقی های شناخته شده می باشد . رولینگ شاتر ها یا همان رول گیتر کم ترین فضای ممکن را اشغال می کنند . جنس فلزی که در ساخت این کرکره ها از آن ها استفاده می شود فولاد است . در ساخت این نوع کرکره ها از بهترین ، مرغوب ترین و مقاوم ترین نوع فولاد ضد زنگ استفاده می کنند
مقاومت و استحکام بالا از بارز ترین مشخصات این کرکره هاست . تنوع مدل و کاربرد کرکره های رول گیتر آن ها را بسیار متمایز و جذاب کرده است . از جمله اینکه می توانیم آن ها را در مدل ها و نوع های متفاوت در هر دو شکل برقی و غیر برقی بیابیم .
یکی از مهم ترین مواردی که در زمینه کرکره های رول گیتر می توانیم به آن اشاره کنیم و حتما هر جا که اسم کرکره برقی رول گیتر آمده باشد این خصوصیت هم با آن ذکر شده است ، امنیت بالای آن می باشد .


درباره سرادر

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی وافزایش جمعیت وهزینه انرژی های حرارتی، استفاده بیشتر از دربهای اتوماتیک بعنوان یکی از ابزارهای حفظ انرژی وجلوگیری از ورود آلودگی وسروصدای تولیدشده از محیط بیرون بسیار کارآمد بوده ومورد استقبال قرارگرفته است.استفاده از دربهای اتوماتیک علاوه برمزایای فوق،باعث سهولت در ورود وخروج ها،حمل ونقل آسان وسایل از دربها،امنیت بیشتر و... می باشد.همچنین جلوه ای زیبا ومدرن به محلی کار یا زندگی شما می بخشد و باعث ایجاد محیطی آرام و دلپذیر می گردد . مهمترین مصارف دربهای اتوماتیک در ورودی ساختمانها،مغازه ها،مراکزخرید،بیمارستانها،رستورانها،هتلها،مراکز اداری ودولتی،بانک ها،قسمتهای امنیتی و...می باشد. شرکت درب اتوماتیک سرادُر باهدف ارایه انواع دربهای اتوماتیک ورودی ساختمانهای مدرن در سال 1386 تاسیس وفعالیت خودراآغاز نموده است.این مجموعه متشکل از تکنسین ها و کارشناسان مجرب فنی در زمینه صنعت درب اتوماتیک با پشتوانه سالها حضور در این عرصه و با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا قادراست انواع درب ها با استانداردهای معتبر اروپا وآسیا را برای مصرف کنندگان وکارشناس و متخصصین ساختمان تولید وعرضه نماید .شرکت سرادُر مفتخر است باعرضه بهترین نوع درب های اتوماتیک با گارانتی وخدمات پس ازفروش گسترده درسراسر کشور خدمات شایانی را ارائه نماید.

اطلاعات تماس

آدرس : مازندران - کمربندی امیرکلا جنب دانشگاه آریان

 

تلفن : 32355616 - 011

 

تهران : 88227941-021

 

ایمیل : info [at] saradoor.com

 

سامانه پیام کوتاه : 10002188227941

Template Design:Dima Group