09125227706

32355616 - 011

  

مراحل ساخت پنجره upvc

 

اولین و مهمترین قسمت تولید و نصب درب و پنجره های upvc اندازه گیری دقیق ابعاد پنجره است زیرا از آنجا که تمامی مراحل ساخت درب و پنجره upvc توسط ماشین آلات و دستگاه های مدرن و دقیق انجام میشود .
باید کلیه اطلاعات ورودی به دستگاه از قبیل ابعاد و اندازه های پنجره دقیق و بدون کوچکترین خطا انجام گیرد.به همین خاطر اندازه گیری توسط افراد مجرب و به وسیله متر لیزری صورت میپذیرد.

 

 

دومین مرحله تولید و نصب پنجره upvc که مانند مرحله اول حساس و دقیق میباشد طراحی است که عبارت است از دسته بندی اطلاعات نرم افزاری و سپس انتقال این اطلاعات به دستگاه cnc و همچنین محاسبه قیمت تمام شده پنجره در این مرحله انجام میپذیرد.کلیه مراحل طراحی به وسیله نرم افزاری تخصصی به نام logikal انجام میگیرد.در ضمن به خاطر حساسیت و دقت بخش طراحی کلیه افراد شاغل در این قسمت باید از تخصص بالا برخوردار باشند

 

 

در مرحله بعد یعنی بعد از اینکه طرح و ابعاد پنجره تائید گردید اطلاعات بدست آمده را به کامپیوتر مرکزی cnc وارد کرده که این کامپیوتر به تجزیه و تحلیل اطلاعات میپردازد و دستور ساخت درب و پنجره دو جداره را به ماشین اعلام میکند.و بقیه مراحل ساخت درب و پنجره دو جداره به صورت خودکار انجام میگیرد.

 

 

مرحله دیگر اتاق کنترل کیفیت و رگلاژ پنجره است که در آنجا آزمایشات گوناگون و تست های مختلفی روی پنجره تولیدی انجام میگیرد تا به استاندارد های مورد نظر برسد و سپس در مرحله آخر پنجره برای نصب به مکان مورد نظر انتقال میابد.

 

 

 

درباره سرادر

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی وافزایش جمعیت وهزینه انرژی های حرارتی، استفاده بیشتر از دربهای اتوماتیک بعنوان یکی از ابزارهای حفظ انرژی وجلوگیری از ورود آلودگی وسروصدای تولیدشده از محیط بیرون بسیار کارآمد بوده ومورد استقبال قرارگرفته است.استفاده از دربهای اتوماتیک علاوه برمزایای فوق،باعث سهولت در ورود وخروج ها،حمل ونقل آسان وسایل از دربها،امنیت بیشتر و... می باشد.همچنین جلوه ای زیبا ومدرن به محلی کار یا زندگی شما می بخشد و باعث ایجاد محیطی آرام و دلپذیر می گردد . مهمترین مصارف دربهای اتوماتیک در ورودی ساختمانها،مغازه ها،مراکزخرید،بیمارستانها،رستورانها،هتلها،مراکز اداری ودولتی،بانک ها،قسمتهای امنیتی و...می باشد. شرکت درب اتوماتیک سرادُر باهدف ارایه انواع دربهای اتوماتیک ورودی ساختمانهای مدرن در سال 1386 تاسیس وفعالیت خودراآغاز نموده است.این مجموعه متشکل از تکنسین ها و کارشناسان مجرب فنی در زمینه صنعت درب اتوماتیک با پشتوانه سالها حضور در این عرصه و با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا قادراست انواع درب ها با استانداردهای معتبر اروپا وآسیا را برای مصرف کنندگان وکارشناس و متخصصین ساختمان تولید وعرضه نماید .شرکت سرادُر مفتخر است باعرضه بهترین نوع درب های اتوماتیک با گارانتی وخدمات پس ازفروش گسترده درسراسر کشور خدمات شایانی را ارائه نماید.

اطلاعات تماس

آدرس : مازندران - کمربندی امیرکلا جنب دانشگاه آریان

 

تلفن : 32355616 - 011

 

تهران : 88227941-021

 

ایمیل : info [at] saradoor.com

 

سامانه پیام کوتاه : 10002188227941

Template Design:Dima Group