09125227706

32355616 - 011

  

نمای شیشه ای لامل چیست؟

 

امروزه جهت زیبایی بخشیدن به سازه ها و ساختمان های مرتفع از نماهای مدرن شیشه ای که ضخامت و طول و جنس متفاوتی دارند و با توجه به نوع و کیفیت سازه ساختمان انتخاب می گردند استفاده می شود که هر کدام از این نماها به دلیل ویژگی های خاص در ساختمان ها کاربرد خواهند داشت. اسنراکچر آلومینیومی نمای کرتین وال یا همان پروفیل های آلومینیومی که شیشه بر روی آنها در نمای ساختمان سوار می شوند نمای شیشه ای لامل نامیده می شود و این لامل ها در دو بخش عمودی و افقی ارائه می گردند و وزن شیشه را در نمای ساختمان تحمل می نمایند.

 


نمای شیشه ای لامل یا همان نمای کرتین وال یکی از نماهای مدرن ساختمانی می باشد که ساختاری خود ایستا دارد بدین صورت که وزن بالای شیشه برروی سازه کرتین وال یا همان لامل ها و شاسی کشی ها سنگینی می نماید و هیچ بار اضافه ای را از نظر وزنی متوجه نمای ساختمان نمی سازد و این نما به لحاظ مسائل مربوط به سازه بهترین نمای شیشه ای ساختمان های مرتفع می باشد.

 

خصوصیات نمای شیشه ای
– امکان استفاده از شیشه های چند جداره بر روی آنها

– امکان ایجاد سطح عایق دما

– امکان استفاده از درپوش های متفاوت در این پروفیل ها

– عدم محدودیت رنگ و تنوع

– امکان استفاده در ابعاد مختلف با توجه به نیاز پروژه

 

 

انواع لامل ها
لامل های مورد استفاده در نمای شیشه ای ساختمان ها توسط شرکت های مختلفی تولید و به بازار ارائه می شوند که از لحاظ جنس به سه دسته لامل آلومینیومی، فولادی و چوبی تقسیم می شوند و با توجه به نوع سازه های ساختمانی در نمای شیشه ای هر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

نمای شیشه ای لامل به گونه ای طراحی شده اند که بتوان آنها را به بهترین نحو عایق نمود و از ساختمان در برابر نیروهای جوی و خروج انرژی از ساختمان محافظت نمود، در طراحی لامل های آلومینیومی شیارهایی به کار رفته است تا بتوان لاستیک های عایق بندی را به سازه متصل نمود تا امکان نفوذ پذیری در این سیستم نما غیر ممکن گردد.

 

مزیت های طراحی نمای ساختمان با لامل ها
بر روی لامل ها یا همان پروفیل های آلومینیومی به راحتی می توان بازشوی مخفی نصب نمود، به دلیل وجود لاستیک های عایق بندی این سیستم های نما آب بندی اصولی و صحیح دارند، در این پروفیل ها پیش بینی انبساط و انقباض به درستی محاسبه شده است و در این نمای ساختمانی آب های حاصل از تعرق شیشه ها به وسیله کانال های مخصوص از لامل ها به قطعه آبریز هدایت می شوند و سپس از آنجا خارج خواهند شد.

 

درباره سرادر

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی وافزایش جمعیت وهزینه انرژی های حرارتی، استفاده بیشتر از دربهای اتوماتیک بعنوان یکی از ابزارهای حفظ انرژی وجلوگیری از ورود آلودگی وسروصدای تولیدشده از محیط بیرون بسیار کارآمد بوده ومورد استقبال قرارگرفته است.استفاده از دربهای اتوماتیک علاوه برمزایای فوق،باعث سهولت در ورود وخروج ها،حمل ونقل آسان وسایل از دربها،امنیت بیشتر و... می باشد.همچنین جلوه ای زیبا ومدرن به محلی کار یا زندگی شما می بخشد و باعث ایجاد محیطی آرام و دلپذیر می گردد . مهمترین مصارف دربهای اتوماتیک در ورودی ساختمانها،مغازه ها،مراکزخرید،بیمارستانها،رستورانها،هتلها،مراکز اداری ودولتی،بانک ها،قسمتهای امنیتی و...می باشد. شرکت درب اتوماتیک سرادُر باهدف ارایه انواع دربهای اتوماتیک ورودی ساختمانهای مدرن در سال 1386 تاسیس وفعالیت خودراآغاز نموده است.این مجموعه متشکل از تکنسین ها و کارشناسان مجرب فنی در زمینه صنعت درب اتوماتیک با پشتوانه سالها حضور در این عرصه و با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا قادراست انواع درب ها با استانداردهای معتبر اروپا وآسیا را برای مصرف کنندگان وکارشناس و متخصصین ساختمان تولید وعرضه نماید .شرکت سرادُر مفتخر است باعرضه بهترین نوع درب های اتوماتیک با گارانتی وخدمات پس ازفروش گسترده درسراسر کشور خدمات شایانی را ارائه نماید.

اطلاعات تماس

آدرس : مازندران - کمربندی امیرکلا جنب دانشگاه آریان

 

تلفن : 32355616 - 011

 

تهران : 88227941-021

 

ایمیل : info [at] saradoor.com

 

سامانه پیام کوتاه : 10002188227941

Template Design:Dima Group